Automeistras kuriuo gali pasitikėti

Važiuoklės remontas

Automobilio važiuoklė yra vienas iš labiausiai besidėvinčių automobilio mazgų. Važiuoklės patikrą rekomenduojama tikrinti bent 2 kartus per metus arba kas 10 000-15 000 km. Tuomet būsite užtikrinti, kad Jūsų automobilį yra saugu eksploatuoti.

Pakaba ir važiuoklė.

Šioje sistemoje vertinami šių mazgų gedimai: Priekinė ašis: rato guoliai, diferencialas, įvorės ir guoliai, išorės velenai, movos, guminės movos, stebulės, ratų flanšas ir universalūs šarnyrai. Galinė ašis: krumpliaračiai, diferencialas, velenai, guoliai, guminės movos, riebokšliai ir galiniai mazgai. Keturiais ratais varomiems automobiliams: Priekinis diferencialas, tarpašinis diferencialas, galinis diferencialas, guoliai ir velenai, movos. Pakaba: amortizatoriai, viršutinės ir apatinės šakės, šarnyrai, pasukamos ašys ir įvorės, spyruoklės, rezervuaras, siurblys ir vožtuvų reguliatorius, bagažinės dangčio traukės. Kartu su važiuokle ir jos mechanizmais tikrinama, ar automobilio dugnas bei suvirinimo siūlės nepažeisti korozijos, kokia padangų būklė, ar patikimai pritvirtinti ratai, kaip veikia vairavimo sistema. Jeigu automobilis turi vilkimo kablį, tikrinamas jo tvirtinimo patikimumas.

Benas
Darbai atlikti puikiai, klausimai atsakyti, rekomenduoju 🙂

Edgaras Vai
labai puikiai dirba , likau labai patenkintas , visi kiti apsilankymai bus tik čia . kainos ir kokybės santykis 10 balų . Atsakys i visus klausimus , net ir padės su visai kito auto klausimais . labaii liuks. tikrai rekomenduoju .

Bernardas Ivoškevičius
Malonus zmogus ir tikrai patars kaip spresti beda!

Vitalij Buriaciok
Puikus servisas ir aptarnavimas, rekomenduoju

Važiuoklės remontas - Autoservisas Motorela

Stabdžių sistema. 

Atliekant stabdžių sistemos patikrą įtraukiami šie komponentai: Pagrindinis cilindras; stabdžių stiprintuvas, dyzelinis dulkių siurblys, slankmačiai, ratų cilindrai, slėgio reguliatorius, ABS siurblys ir valdymo blokas. ABS slėgio mažinimo ir paskirstymo vožtuvų ir rankinio stabdžio svirtys ir montavimas; rankinis valdymo kabeliai ir sąsajas, stabdžių pedalas, savireguliavimo mechanizmai, stabdžių vamzdeliai ir žarnos.

Apie važiuoklės gedimus praneša iš automobilio sklindantys pašaliniai garsai (ūžimas, barškėjimas ar traškesys) bei jo nestabilumas kelyje. Dar viena labai svarbi automobilio dalis – jo stabdžių sistema, nes dėl menko nesklandumo joje kyla daugybė avarinių situacijų, kuriose nukenčia žmonės. Sugedę amortizatoriai įtakoja kitas automobilio detales, nes gadina vairo traukes, antgalius, šarnyrus ir kt.

O jeigu pastebėjote aukščiau išvardintus gedimus? Tada Jums reikia kreiptis ir atlikti važiuoklės remontą autoservise Klaipėdoje „Motorela“, kuris įsikūręs Malūnininkų gatvė 1 Klusmylių vs, Klaipėda. Patikimas meistras jums atliks jūsų automobilio patikrą ir reikalingus remonto darbus. Taip pat stengsimės važiuoklės remontą atlikti kaip galima greičiau.

Autoserviso Klaipėdoje "Motorela"

Važiuoklės remonto foto galerija

Važiuoklės elementų techninės būklės tikrinimo procedūra

Prieš remontuojant važiuoklę

Reikia atlikti jos patikrą. Pas mus servise yra nustatyta tvarka, kuria vadovaujantis ji atliekama. Važiuoklės elementų techninė būklės etapai:

 • Pirmiausia patikrinama, ar transporto priemonės važiuoklės elementuose nėra pažeidimų, deformacijų ir lūžių. Tikrinant rėmą, ypatingas dėmesys yra skiriamas atsarginių ratų ir degalų bako pakabos laikiklių tvirtinimo vietoms, taip pat rėmo šoninių ir skersinių elementų lankstams.
 • Tikrinant važiuoklės elementus, ypatingas dėmesys skiriamas spyruoklių patikrinimui, lankstų ir sujungimų apžiūrai, vertinant laisvumą ir nusidėvėjimą.
 • Atliekant automobilio pakabos patikrą, būtina patikrinti spyruoklių, svirčių ir amortizatorių būklę. Atkreipiamas dėmesys ar mazguose nėra išsiliejusių skysčių.
 • Įvertinama vairo mechanizmo būklė, sistemos sandarumas, detalių laisvumas ir guminių apsaugų nusidėvėjimas.
 • Kitas žingsnis, įvertinama stabdžių sistemos būklė. Įvertinamas stabdžių efektyvumas, guminių žarnelių sandarumas, sujungimų būklė. Taip pat vertinamas stabdžių diskų bei trinkelių nusidėvėjimas, rankinio stabdžių lyno būklė. Atliekama stabdžių suporto apžiūra ir įsitikinama, kad nėra skysčių prasisunkimo.
 • Amortizatorių patikra. Juos reikia ne tik vizualiai apžiūrėti ir įsitikinti, kad nėra skysčių prasisunkimo, bet ir atlikti jų patikrą specialios įrangos pagalba.

Klientų apklausos klausimai amortizatorių būklei nustatyti:

 • Ar Jūsų automobilis nuvažiavo virš 80 tūkst. Kilometrų ridos be amortizatorių būklės patikrinimo?
 • Ar Jūsų automobilis slysta atliekant staigius posūkius?
 • Ar Jūsų padangos susidėvi netolygiai? Ar labai greitai?
 • Ar Jūsų automobilis sunkiai valdomas?
 • Ar Jūsų automobilis reaguoja į kelio paviršiaus nelygumus, kanalizacijos liukus?
 • Ar amortizatoriaus korpusas arba stūmoklis tepaluoti?
 • Ar amortizatoriaus stūmoklis turi pažeidimo požymius?
 • Ar Jūsų automobilis nestabilus, važiuojant bet kokių kelio paviršiumi?

Jei į bent vieną klausimą gaunamas atsakymas „Taip“, būtina patikrinti automobilio amortizatorius.

Motorela, važiuoklės remontas Klaipėdoje

+370 699 46 697

[email protected]

Malūnininkų gatvė 1 Klusmylių vs, Klaipėda 91291

Sugedo važiuoklė? Kreipkitės draugiško patarimo

Užpildykite apačioje esančią formą, ir aš su Jumis susisieksiu. Jei galite, pateikite preliminarius variklio gedimo požymius.